Automatyka, pneumatyka, narzędzia pomiarowe, czujniki, sterowniki PLC, akcesoria pneumatyczne, enkodery, falowniki, programowanie sterowników plc i paneli HMI, kompresory, sprężarki | Tools4experts.

Masz pytania?

797 943 466 25-304 Kielce, ul. Duża 6

Automatyka przemysłowa GENERAL ELECTRIC

General Electric (GE) – amerykański koncernem posiadającym siedzibę w Fairfield. Funkcjonuje w takich branżach jak: produkcja maszyn i sprzętu, produkcja energii, ropy naftowej i wielu innych. GE to wiodąca firma w erze przemysłu cyfrowego która zaczęła prosperować w Polsce w 1992 roku. Firma zmienia i kształtuje przemysł globalny bazując na maszynach i rozwiązaniach wykorzystujących zawansowane technologie i inteligentne oprogramowanie, które zapewnia lepszą, o wiele mniej czasochłonną i niezawodną komunikację. Firma działa zgodnie z ideą ”GE Store”, który jest globalnym ośrodkiem wymiany wiedzy. Na osiągnięty sukces firmy mieli duży wpływ pracownicy, usługi, technologia i przede wszystkim oddziaływanie skali dzięki czemu GE komunikuje językiem przemysłu i tym samy zaspakaja potrzeby i dostarcza swoim klientom optymalne rozwiązania.

Katalog

Posiadamy szeroki asortyment produktów firmy GENERAL ELECTRIC w atrakcyjnych cenach. Prosimy o zapytania ofertowe przez formularz kontaktowy.

Przenieś do formularza kontaktowego Wróć do strony