Automatyka, pneumatyka, narzędzia pomiarowe, czujniki, sterowniki PLC, akcesoria pneumatyczne, enkodery, falowniki, programowanie sterowników plc i paneli HMI, kompresory, sprężarki | Tools4experts.

Masz pytania?

797 943 466 25-304 Kielce, ul. Duża 6

Automatyka przemysłowa MITSUBISHI ELECTRIC

Mitsubishi Electric to jedna z podstaw japońskiej gospodarki I firma obecna w wielu różnych sektorach przemysły. Od kontrolerów, sterowników, kompresorów, spreżarek elektroniki kierującej zasobami energii do przemysłowej mechniki- Mitsubishi Electric jest autonomicznym ośrodkiem badań i produkcji. Wspólnie z zaspokajaniem aktualnych wymagań klientów przedsiębiorstwo tworzy nowe rozwiązania i kierunki rozwoju w automatyce i przemyśle energetycznym na lata do przodu. Mitsubishi posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji w pełni hermetycznych sprężarek spiralnych i rotacyjnych, wyposażonych między innymi w najnowszą technologię inwerterową. Są one wykorzystywane jako centralny element w ich własnej produkcji systemach klimatyzacyjnych. Ponadto sprężarki Mitsubishi Electric dostępne są również jako pojedyncze komponenty do przemysłowej produkcji seryjnej. Mitsubishi ma ambicje do bycia technologicznym liderem rynku poprzez rozwijanie nowych serii oraz ciągłe ulepszanie istniejących serii i wdrażanie najnowszych technologii. W ten sposób codziennie na nowo stawiamy czoła rosnącym wymaganiom rynku europejskiego. Trzy zakłady produkcyjne sprężarek oznacza, że zdolność produkcyjna wynosi ok. 14 milionów sprężarek rocznie.

Podstawowe produkty posiadane w ofercie:Posiadamy szeroki asortyment produktów firmy MITSUBISHI ELECTRIC w atrakcyjnych cenach. Prosimy o zapytania ofertowe przez formularz kontaktowy.

Przenieś do formularza kontaktowego Wróć do strony