Automatyka, pneumatyka, narzędzia pomiarowe, czujniki, sterowniki PLC, akcesoria pneumatyczne, enkodery, falowniki, programowanie sterowników plc i paneli HMI, kompresory, sprężarki | Tools4experts.

Masz pytania?

797 943 466 25-304 Kielce, ul. Duża 6

Kto jest najlepszym integratorem automatyki w Katowicach?

Tools4Experts to firma znana na rynku automatyki, pneumatyki i urządzeń pomiarowych od kilku lat. Jesteśmy integratorami automatyki działającymi na terenie całego województwa sląskiego - Katowice,Tychy, Gliwice, Bielsko Biała, Częstochowa, Sosnowiec i inne miejscowości. Zajmujemy się również sprzedażą sterowników plc, pneumatyki i narzędzi pomiarowych dla zakładów produkcyjnych. Jesteśmy działającą od kilku lat na rynku polskim firmą handlową sprzedającą elementy z zakresu automatyki, pneumatyk i narzędzi pomiarowych: sterowniki plc, zawory, enkodery, resolwery, suwmiarki cyfrowe, mikrometry, panele web hmi, kompresory, sprężarki, czujniki, siłownik standardowe i i inne. Posiadamy także zespół programistów sterowników PLC Siemens Omron Hitachi Mitsubishi oraz innych sterowników i działamy jako integratorzy automatyki w różnych branżach przemysłu- automoto, lotnictwo, elektro, fotowoltaika, robotyka i inne produkcyjne. Dystrybuujemy również elementy złączne pneumatykę Misumi Polska ze swoim przedstawicielem z siedzibą w Katowicach.


Nasza firma oferuje Państwu nowoczesne rozwiązania technologiczne w zakresie systemów sterowania i nadzorowania. Nasze usługi obejmują nowoczesne rozwiązania w zakresie systemów wizualizacji w systemie scada i ich wizualizację na panelach HMI w środowisku produkcyjnych lub w dowolnej przeglądarce WWW. Katowice i okolice mają wiele przedsiębiorstw korzystających z wizualizacji HMI- będąc w domu możesz nadzorować pracę na produkcji. Stosując sprawdzone rozwiązania takich producentów jak Siemens, Kyoritsu, Uryu, Azbil Yamatake, Omron, Schneider Electric, Weintek (od modeli MT 8051 iP MT8071iP i wyższe), Mitsubishi, Hitachi oraz względniając wymogi sprzętowe i indywidualne potrzeby Klientów jesteśmy w stanie efektywnie wdrożyć dowolne oprogramowanie. Mamy najlpsze ceny w Katowicach. System w języku scada monitoruje i pełni rolę wyższą nad sterownikami PLC, które z kolei sterują procesami, maszynami, czujnikami. Dane przekazywane do przeglądarki lub do panelu HMI są w czasie rzeczywistym pozwalając na bieżące monitorowanie sterowników plc np. simatic.


Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w wielu producentów w tym Gudepol Katowice producenta kompresorów,sprężarek i pneumatyki. Zapraszamy do kontaktu, nasi przedstawieciele i automatycy mogą się również z Państwem umówić na spotkanie. Mamy w swojej ofercie również narzędzia pomiarowe: suwmiarki, liniały pomiarowe, mikrometry, mikroskopy cyfrowe, enkodery kąta i obrotu znanych producentów jak Mitutoyo, Sylvac, Sony Magnescale, Endress Hauser Citizen Heidehein i inne. Zapewniamy również na życzenie Klientów kalibarcję urządzeń pomiarowych. Za darmo na terenie Katowic i okolic dokonujemy bezpłatnego doradztwa i wyceny. Możemy Państwu wysłać instrukcje oraz karty katalogowe poszczególnych producentów i naszych partnerów. Nasze ceny są konkurencyjne ponieważ mamy kontakt z największymi producentami z Japonii, USA, Korei i Chin.