Automatyka, pneumatyka, narzędzia pomiarowe, czujniki, sterowniki PLC, akcesoria pneumatyczne, enkodery, falowniki, programowanie sterowników plc i paneli HMI, kompresory, sprężarki | Tools4experts.

Masz pytania?

797 943 466 25-304 Kielce, ul. Duża 6

Gudepol - kompresory i sprężarki

Firma Gudepol, została założona 16 grudnia 1990 roku jako spółka cywilna.

Na początku była to hurtownia narzędzi z niewielkim asortymentem urządzeń pneumatycznych.

Firma rozwijała się wraz z działem pneumatyki który dynamicznie się powiększał, aż na przełomie lat 1995-1996 całkowicie zdominował działalność firmy. Sprężarki tłokowe i śrubowe, systemy uzdatniania sprężonego powietrza, narzędzia pneumatyczne, armatura są kluczowymi produktami, które oferuje firma.

W roku 1996 firma Gudepol poszerzyła swoją ofertę i wprowadziła wszystkie niezbędne elementy do budowy instalacji pneumatycznej.

Obecnie Gudepol jest w stanie zaprojektować i zbudować instalacje pneumatyczną od podstaw: Zaczynając od sprężarki, poprzez linię sprężonego powietrza, system uzdatniania łącznie z pełnym zestawieniem filtrów, separatorów oraz osuszacza powietrza (stacja przygotowania powietrza) a kończąć na narzędziach pneumatycznych.

W zależności od zastosowania i rodzaju stacji przygotowania powietrza użytkownik jest w stanie uzyskać odpowiednią klasę czystości powietrza.

Doświadczenie techniczne zdobyte przez lata pozwoliło nam na zaprojektowanie oraz produkcję sprężarek śrubowych oraz tłokowych.

Firma Tools4Experts jest autoryzowanym dystrybutorem następujących modeli sprężarek:

  • HD - sprężarki tłokowe HD - urządzenia przemysłowe
  • GD HIT - kompaktowe kompresory na zbiorniku moc od 2,2 kW do 4 kW
  • GD SMART - kompaktowe kompresory na zbiorniku moc od 5,5 kW do 15 kW
  • GD NKSI - wolnostojące kompresory o zakresie mocy od 7,5 kW do 15 kW
  • GD NKSA - wolnostojące kompresory o zakresie mocy od 15 kW do 22 kW
  • GD NKSB - wolnostojące kompresory o zakresie mocy od 30 kW do 45kW

Dodatkowo sprężarki śrubowe typu HIT, SMART występują w wersji VT z wbudowaną stacją do uzdatniania powietrza. Wszystkie kompresory śrubowe zmówione przez naszych klientów są montowane w centrali firmy Gudepol, która znajduje się w Legnicy.

Gudepol dynamicznie rozwija swoją sieć sprzedaż i działa na terenie całego kraju poprzez swoje oddziały w Katowicach i Warszawie. Firma posiada również sieć dystrybutorów, dzięki którym nasz kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny ma szanse dotrzeć do każdego urządzenia naszej firmy w Polsce.

W ciągu 23 lata istnienia na rynku Polskim firma bardzo się rozwinęła. Podstawowym narzędziem służącym do realizacji polityki jakości jest wewnętrzny System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000, który firma Gudepol wdrożyła w kwietniu 2003 roku mając na celu zwiększenie jakości oferowanych usług.

Działania te zpewniły podniesienie skuteczności w obszarze działalności firmy za pomocą wprowadzenia gamy nowoczesnych usług na wysokim poziomie związanych z branżą pneumatyczną.

Systematycznie zwiększamy naszą ofertę wprowadzamy nowości, udoskonalamy produkty, naszą podstawową dewizą i misją jest wysoka jakość produktu za rozsądne pieniądze oraz fachowy serwis.

Katalog

Posiadamy szeroki asortyment produktów firmy Gudepol w atrakcyjnych cenach.Nasi przedstawiciele są do Państwa dyspozycji w Krakowie, Katowicach, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Rzeszowie, Lublinie, Białymstoku Prosimy o zapytania ofertowe przez formularz kontaktowy.

Kompresory i sprężarki - Gudepol - Tools4experts.
Kompresory i sprężarki - Gudepol - Tools4experts.
Kompresory i sprężarki - Gudepol - Tools4experts.
Kompresory i sprężarki - Gudepol - Tools4experts.
Kompresory i sprężarki - Gudepol - Tools4experts.
Kompresory i sprężarki - Gudepol - Tools4experts.
Odwiedź nasz sklep z kompresorami Przenieś do formularza kontaktowego Wróć do strony przycisk allegro