Automatyka, pneumatyka, narzędzia pomiarowe, czujniki, sterowniki PLC, akcesoria pneumatyczne, enkodery, falowniki, programowanie sterowników plc i paneli HMI, kompresory, sprężarki | Tools4experts.

Masz pytania?

797 943 466 25-304 Kielce, ul. Duża 6

Narzędzia Pomiarowe LEEB

Chongqing Leeb Instrument Co., Ltd mieści się w Chongqing, Chiny. Firma jest jednym z czołowych światowych producentów narzędzi pomiarowych i jest wyspecjalizowana w produkcji, badaniach. Od ponad 10 lat prowadzi również z powodzeniem sprzedaż swoich urządzeń testujących. LEEB w swojej ofercie posiada następujące narzędzia pomiarowe twardościomierze, grubościomierze, chropowatościomierze, defektoskopy i testery metalograficzne itp.

Za sprawą innowacyjnego podejścia technicznego i posiadaniu jak również wypuszczaniu wysokiej jakości produktów korzystnych cenowo i profesjonalnej obsłudze klienta LEEB jest jedną z przodujących 3 marek w Chinach, która również konsekwentnie zbywa kolejne rynki w branży na świecie.

Produkty posiadane w ofercie to:Posiadamy szeroki asortyment produktów firmy LEEB w atrakcyjnych cenach. Prosimy o zapytania ofertowe przez formularz kontaktowy.

Przenieś do formularza kontaktowego Wróć do strony