Automatyka, pneumatyka, narzędzia pomiarowe, czujniki, sterowniki PLC, akcesoria pneumatyczne, enkodery, falowniki, programowanie sterowników plc i paneli HMI, kompresory, sprężarki | Tools4experts.

Masz pytania?

797 943 466 25-304 Kielce, ul. Duża 6

Tohnichi

Korporacja Tohnichi została założona w Japonii prawie pół wieku temu i od początku zajmowała się produkcją narzędzi dynamometrycznych. Dziś firma znana jest z wysokiej jakości swoich produktów, które pozwalają na dokręcanie i pomiar oddziałujących sił śrub i innych elementów złącznych w najbardziej efektywny sposób. Szeroka gama produktów Tohinichi pozwala na rozwiązywanie nawet najbardziej nietypowych problemów z rozwiązań, które nie są już stosowane. Aktualnie jest to 800 produktów w różnej specyfikacji, również urządzenia cyfrowe. Pozwala to na stworzenie rozwiązania skrojonego pod potrzeby klienta w różnych branżach przemysłu, w których stosowane są narzędzia dynamometryczne.

Katalog

Posiadamy szeroki asortyment produktów firmy TOHNICHI w atrakcyjnych cenach. Prosimy o zapytania ofertowe przez formularz kontaktowy.

Przenieś do formularza kontaktowego Wróć do strony