Automatyka, pneumatyka, narzędzia pomiarowe, czujniki, sterowniki PLC, akcesoria pneumatyczne, enkodery, falowniki, programowanie sterowników plc i paneli HMI, kompresory, sprężarki | Tools4experts.

Masz pytania?

797 943 466 25-304 Kielce, ul. Duża 6

Pneumatyka przemysłowa KITZ

Największa japońska firma produkująca zawory, założona w 1951 r., jak również jeden z największych światowych producentów zaworów ze stali węglowej, nierdzewnej, mosiądzu, żeliwa sferoidalnego i szarego. Kitz również dąży do przewodzenia w trendach dotyczących przemysłu zaworów na forum światowym, stając się jak najbardziej wszechstronnym producentem w branży. Firma konsekwentnie rozwija swój asortyment produktów, żeby osiągnąć ten cel.

Grupa KITZ posiada również bazy sprzedaży w Japonii i innych krajach azjatyckich, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Północnej i Europie. Kitz Corporation of Europe ma obecność dystrybutorów i serwisu, a jednocześnie pożądaną elastyczność i szybkość dostaw lokalnej firmy. Wieloletnie doświadczenie i rozwiązania, są wykorzystywane w zakładzie produkcyjnym w Hiszpanii oraz w bazie operacyjnej w Niemczech.

Katalog

Posiadamy szeroki asortyment produktów firmy KITZ w atrakcyjnych cenach. Prosimy o zapytania ofertowe przez formularz kontaktowy.

Przenieś do formularza kontaktowego Wróć do strony