Automatyka, pneumatyka, narzędzia pomiarowe, czujniki, sterowniki PLC, akcesoria pneumatyczne, enkodery, falowniki, programowanie sterowników plc i paneli HMI, kompresory, sprężarki | Tools4experts.

Masz pytania?

797 943 466 25-304 Kielce, ul. Duża 6

Pneumatyka przemysłowa Pneumax

Firma Pneumax została założona we Włoszech w roku 1976. Obecnie jest jedną z największych firm w Europie produkującą komponenty z branży pneumatyka dla celów związanych z automatyzacją. Teren fabryki zajmuje 94 000 m2.

Szeroki zakres produkowanych elementów, ich niezawodność potwierdzają miliony sztuk komponentów co roku wprowadzane co na rynek światowy.

Firma świadczy również kompleksową obsługę, serwis przed- i posprzedażowy jest zapewniony poprzez szeroką sieć sprzedaży dzięki wykwalifikowanej kadrze technicznej i handlowej które stanowią wartość dodaną firmy Pneumax.

Oddziały firmy oraz dystrybutorzy zlokalizowani są na całym świecie (m.in. w Niemczech, Wlk. Brytanii, Rosji, Singapurze, Brazylii) zapewniając globalną dystrybucję, dostępność oraz serwis.

Tools4Experts współpracuje z największymi światowymi i europejskimi producentami działającymi w branży komponentów przemysłowych, w szczególności automatyki pneumatycznej, systemów złącznych i elementów kontroli przepływu.

Tools4Experts jest dostawcą produktów firmy Pneumax na rynku polskim.Posiadamy szeroki asortyment produktów firmy Pneumax w atrakcyjnych cenach. Prosimy o zapytania ofertowe przez formularz kontaktowy.

Tools4experts | Automatyka, pneumatyka, narzędzia pomiarowe, czujniki, sterowniki PLC, akcesoria pneumatyczne, enkodery, falowniki.
Przenieś do formularza kontaktowego Wróć do strony