Automatyka, pneumatyka, narzędzia pomiarowe, czujniki, sterowniki PLC, akcesoria pneumatyczne, enkodery, falowniki, programowanie sterowników plc i paneli HMI, kompresory, sprężarki | Tools4experts.

Masz pytania?

797 943 466 25-304 Kielce, ul. Duża 6

SMC

SMC to uznana firma na rynku europejskim i światowym w branży pneumatyki. Kilkadziesiąt tysięcy produktów i kilkaset tysięcy ich wariantów pozwala na znalezienie rozwiązania na każdym z etapów produkcji i automatyzacji. Przedsiębiorstwo zostało założone w Japonii pod koniec lat 60. Z ofertą układów filtracji do urządzeń przemysłowych. Z czasem wprowadzano nowe rozwiązania w branży pneumatyki przemysłowej, co pozwoliło SMC na stanie się jednym z głównych graczy na rynku światowym. Obecność w 80 krajach na świecie z liczbą oddziałów ponad 500 i niemal jedna trzecia rynku światowego to liczby, które świadczą o tym najlepiej. Globalna sieć dostawców i dystrybutorów zapewnia szybki czas dostawy i stabilne zaopatrzenie dla klientów o różnych wymaganiach.

Katalog

Posiadamy szeroki asortyment produktów firmy SMC w atrakcyjnych cenach. Prosimy o zapytania ofertowe przez formularz kontaktowy.

Przenieś do formularza kontaktowego Wróć do strony