Automatyka, pneumatyka, narzędzia pomiarowe, czujniki, sterowniki PLC, akcesoria pneumatyczne, enkodery, falowniki, programowanie sterowników plc i paneli HMI, kompresory, sprężarki | Tools4experts.

Masz pytania?

797 943 466 25-304 Kielce, ul. Duża 6

Pneumatyka przemysłowa YAMADA

Japońska firma z tradycjami Yamada jest to biznes rodzinny z siedzibą w Tokio, w Japonii.

Od 1905 roku jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń przemysłowych. YAMADA posiada ponad 60-lat doświadczenia w projektowaniu, produkcji i dystrybucji pomp oraz akcesoriów, które są dobrze rozpoznawalne na całym świecie za swoją jakość i niezawodność. Zakłady produkcyjne firmy znajdują się w Tokio i są w stanie zapewnić sprzedaż i dystrybucję do każdego regionu w Japonii. Firma posiada również trzy zależne spółki ulokowane w Holandii, USA oraz Chinach.

Firma Yamada ma filozofię opierającą się na dostarczaniu wysokiej jakości niezawodnych produktów, jak również posiada profesjonalny i doświadczony zespół sprzedaży, potrafiący usatysfakcjonować każdego Klienta.

Podstawowe produkty posiadane w ofercie:

  • Pompy membranowe
  • Części i akcesoria do pomp membranowych
  • Pompy tłokowe i procesowe
  • Części i akcesoria do pomp tłokowych i procesowych
Katalog

Posiadamy szeroki asortyment produktów firmy YAMADA w atrakcyjnych cenach. Prosimy o zapytania ofertowe przez formularz kontaktowy.

Przenieś do formularza kontaktowego Wróć do strony